Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Do predpredaja sa dostal smartfón so 4 fotoaparátmi a technológiou FACE ID. Dostupný je bez CLA a DPH

Zdroj: produktová fotografia

Cenovo dostupné smartfóny s high end parametrami. Tak to je stratégia spoločnosti Ulefone, ktorá sa chce takto dostať do povedomia zákazníkov. Najnovšie predstavila smartfóne Ulefone Power 3, ktorý prináša nie len najnovšie technologické novinky, ale aj dostatočný výkon na tie najnáročnejšie úlohy.

Smartfón sa v týchto dňoch dostal do predpredaja v e-shope TomTop.com, ktorý prvýkrát prináša pre slovenských ako aj českých zákazníkov možnosť doručenia bez DPH a CLA prostredníctvom dopravy „Duty Free Shipping“. Hoci táto doprava stojí zhruba 23USD tak stále sa jedná o skvelý deal, vďaka ktorému ušetríte ďalšie desiatky €.

Ulefone Power 3 s technológiou rozpoznávania tváre nájdeš tu

Prejdime teraz však k parametrom smartfónu, ktoré ponúkajú špecifikácie vlajkových lodí. Dominantou zariadenia je veľký 6“ FHD+ dispel (2160 x 1080), ktorý je pokrytí ochraným sklíčkom Gorilla Glass 4. Výrobca dokonca v balení dodáva aj panzzer glass sklíčko.

Zdroj: produktová fotografia

V útrobách telefónu ďalej nájdeme jeden z aktuálne najvýkonnejších procesorov – Helio P23 s desiatimi jadrami s pracovnou frekvenciou 2,0GHz. O multitasking sa zas stará 6GBRAM spolu so 64GB úložným priestorom, ktorý je možné rozšíriť o ďalších 256GB. O graficky náročne úlohy sa zas bude starať grafický chip ARM Mali-G71 MP2.

Zdroj: produktová fotografia

Jednou z hlavných vychytávok tohto smartfónu sú fotoaparáty, ktoré nájdeme hneď 4. Na zadnej strane nájdeme 21MP a 5MP fotoaparát. Na prednej strane nájdeme zas 13MP a 5MP pričom výrobca umiestnil v hornom rohu aj blesk. Prednú stranu dopĺňa ešte skener s technológiou rozpoznávania tváre.

Zdroj: produktová fotografia

Smartfón mimochodom disponuje batériou 6100mAh, ktorú nabijete prostredníctvom USB Type – C konektora s podporou technológie Quick Charge 4.0. Nechýba však ani podpora 4G (LTE), skener odtlačkov prstov či dokonca HiFi chipset pre kvalitnejší zvuk.

Zdroj: produktová fotografia

Smartfón aktuálne zakúpite na odkaze nižšie za 191€. PS: ak nechcete riskovať možné zastavenie telefónu na colnici a prípade poplatky tak nezabudnite na dopravu „Duty Free Shipping“. PS: ponuka je limitovaná na obmedzený počet kusov.

Ulefone Power 3 s technológiou rozpoznávania tváre nájdeš tu

Zdroj: vlastný

 

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu