Xiaomi

Uchmatnite si aj Vy nový Xiaomi AI reproduktor za menej ako 14€ v limitovanej ponuke

Počas predstavenia smartfónu Xiaomi Mi Mix 3, ktorý sa začal predávať len nedávno bolo predstavená aj ďalšie zaujímavé zariadenie, ktoré však zostalo v tieni jedného z najinovatívnejších smartfónov týchto mesiacov – Xiaomi AI Speaker.

Nový Xiaomi Mi Speaker

Nový Bluetooth speaker ponúka podobný tvar ako predošlá generácia reproduktorov Mi. Zmeny však nastali inde. Má v sebe vstavanú hlasovú asistentku XiaoAi. Zároveň reproduktor je o niečo menší a ľahší čo z neho robí ideálneho partnera na „cestovanie“.

Xiaomi AI reproduktor_AI
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi XiaoAI Bluetooth Speaker využíva technológiu DRC, ktorá poskytuje bohatý zvukový výstup s dynamickým algoritmom kompresie zvuku, ktorý poskytuje čistejší zvuk bez skreslenia a primeraných basov. Vďaka svojej batérii 480mAh sa reproduktor môže pochváliť 45-dňovou pohotovostnou dobou a 4 hodinami prehrávania hudby. Môžete ho použiť aj na prijímanie hovorov cez pripojený smartphone, hands-free. Ak Vás tento reproduktor zaujal tak Vám odporúčame dlho neváhať. Ponuka je totiž limitovaná len na niekoľko kusov.

Nový Xiaomi Mi Speaker

Zdroj: vlastný

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu