PC HRYŠPEKULÁCIE

Ubisoft pravdepodobne omylom potvrdil práce na pokračovaní populárnej hry Watch Dogs

Známa hra Watch Dogs, ktorú si vďaka otvorenému svetu a akčnosti obľúbili statisíce hráčov by sa podľa najnovších správ mohla dočkať pokračovania.

Prvé špekulácie o tom, že spoločnosť Ubisoft pracuje na pokračovaní hry sa objavili počas dňa „bláznov“, teda na 1. apríla kedy sa hráči mohli dostať do „admin konzoly“, ktorá sa objavila na stránkach Uplay. V rámci konzoly boli dostupné viaceré informácie vrátane zoznamu ešte oficiálne nedostupných hier. Avšak vzhľadom na špecifický deň „bláznov“ nikto tomu nevenoval zvýšenú pozornosť. Všetko sa však zmenilo v priebehu posledných dní.

Hlasový asistent Sam hovorí, že Ubisoft pracuje na Whatch Dogs 3

Najnovšie, však samotný Ubisoft pravdepodobne nechcene potvrdil, že spoločnosť pracuje na pokračovaní tejto hry, ktorá sa radí medzi úspešné tituly ako Call of Duty, Far Cry a ďalšie. Celý report týkajúci sa „prekecnutia“ sa hlasového asistenta Sama zaznamenal portál Ubicentral, z ktorého urobil výstup v podobe videa, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Ako ste mohli počuť a vidieť v rámci videa tak Sam povedal: „„Watch Dog 3 nie je ešte dokončený, ale skoré buildy, ktoré som skúsil boli solídne…“. 

Sam je herný hlasový asistent Ubisoftu, ktorý využíva AI. Aktuálne je dostupný v zatiaľ len v Kanade (ak by ste si ho chceli skúsiť je potrebné manuálne si zmeniť proxy).

S hrou Watch Dogs sa hráči hier mohli prvýkrát stretnúť v majú v roku 2014 kedy ju spoločnosti Ubisoft uviedla na trh. Príbeh hry sa točí okolo Aidena Pearca, ktorý sa snaží svojimi hackerskými a bojovými schopnosťami pomstiť vraždu svojej netere.

TIP  Spomínate si ešte na Winamp media player? Možno sa vráti „späť“ k životu

Zdroj: Youtube (UbiCentral)

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu