NovinkyPC HRY

Ubisoft hlási: Far Cry 5 má takmer najlepší štart predajov v histórii spoločnosti. Len jediná hra zaznamenala lepší štart, viete ktorá?

Herný priemysel posledné roky naberá na obrátkach a dôkazom toho sú stále pribúdajúce kvalitné herné tituly. Medzi posledné patrí napríklad česká hra Kingdom Come: Deliverance či Far Cry 5. A práve druhej menovej hre sa budeme venovať v tomto reporte.

Far Cry 5 už dnes patrí medzi najlepšie herné tituly spoločnosti

Podľa najnovších dát hre Far Cry 5 sa náramne darí. Nie len že ovládla rebríček najpredávanejších hier v UK (k 31. marcu), ale pripísala si aj ďalší cenný skalp. Konkrétne, spoločnosť Ubisoft, ktorá patrí medzi najväčšie herné spoločnosti na svete hlási, že Far Cry 5 zaznamenala druhý najlepší štart v predajoch v histórii spoločnosti. Jedinou lepšie predávanou horu je Tom Clancy’s The Division.  V prepočte na čísla, celkový obrat za prvý týždeň predaja hry bol zhruba 310 miliónov dolárov. Čerešničkou na tom, je že tieto dáta (od GFK Chart-Track) neobsahujú digitálnu distribúciu.

„Som hrdý na to, že vyvrcholenie vášnivých rokov prác tímu sa vypláca a že skúsenosti Far Cry 5 sú v rezonancii s mnohými ľuďmi,..“, hovorí Dan Hay produktový manažér hry. Ďalej dodal, že: „Sme pokorní prijímaním  Far Cry 5 hráčmi  je to zároveň záväzkom, aby sme v nasledujúcich mesiacoch a rokoch pokračovali v raste a podporovaní komunity Far Cry…“.

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: Youtube (Ubisoft)

TIP  Xiaomi Mi 8 Youth je oficiálne predstavený! Toto by mal byť nový kráľ strednej triedy
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu