Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Ubisfoft hlási: Prvé rozšírenie Hours of Darkness z troch pre Far Cry 5 príde už čoskoro. Zavedie nás do Vietnamu

Zdroj: vlastné spracovanie

Far Cry 5 je bezpochyby jednou z najúspešnejších hier nie len posledných mesiacov, ale celkovo. Dôkazom toho je napríklad jeden z najlepších štartov predajov v histórii spoločnosti Ubisoft.

Vráťme sa však k téme. Prvé z troch rozšírení Hours of Darkness, na ktoré sa môžu tešiť fanúšikovia tejto hry príde už čoskoro. Konkrétne 5. júna a zavedie nás do džungle vo Vietname. Hlavnou postavou tohto príbehu bude chlapec Wnedell „Red“ Redler, ktorý sa pustil do záchrannej misie svojich zajatých kamarátov.

Prvý z troch očakávaných módov pre Far Cry 5 tu bude čo nevidieť

Rozšírenie hry okrem nové prostredia prinesie aj viaceré ďalšie novinky a vylepšenia. Za spomenutie stoja napríklad nové zbrane, vrátane pušky M15, SVD či dokonca guľometu M60. Ďalšou novinkou bude aj možnosť privolania bombardovacích náletov. Potom, ako úspešne dokončíte všetky misie tak sa vám automaticky odomkne Survival Mode, ktorý podľa slov Ubisoftu by mal priniesť viac autentických zážitkov. Okrem Survival Mode sa môžete tešiť ešte na Movie Mode, ktorý podľa všetkého prinesie opačný zážitok z hry.

Ďalšie módy pre hru prídu v júli a v auguste. Reč je konkrétne o módoch Lost on Mars a  Dead Living Zombies, ktorý bude obsahovať ešte edíciu FAR CRY® 3 Classic Edition.

Far Cry 5 edicie
Zdroj: Far Cry 5

Zdroj: Far Cry, úvodný obrázok: vlastné spracovanie

TIP  PRIPOMÍNAME | Živý prenos gameplay videa z hry DOOM ETERNAL začína už o pár minút!

Komentáre sú vypnuté

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu