Novinky

Twitter príde s novým dizajnom

Tmavý alebo nočný režim sa v poslednej dobe stáva veľmi bežným prvkom. Je súčasťou mnohých stránok a aplikácií. Dostal sa dokonca aj na Windows 10. Fakt, že sa tento prvok stáva samozrejmosťou, ktorá nesmie chýbať podporil aj YouTube. Ten sa totiž taktiež rozhodol pridať túto možnosť.

zdroj: 9to5google.com

Bolo to minulý rok, kedy sa Twitter rozhodol predstaviť túto funkciu a implementoval ju do mobilnej aplikácie webu. Odvtedy je nočné scrollovanie Twitteru o niečo šetrnejšie pre oči. Dnes sme však svedkami, kedy sa Twitter rozhodol pridať túto možnosť aj do desktopovej verzie webu.

zdroj: 9to5google.com

Joe Maring, redaktor 9to5Google, priniesol túto novinku ako prvý. Všimol si, že sa mu v menu ukázala možnosť na prepnutie do nočného režimu. Nikto z jeho kolegov zatiaľ nemá dostupnú túto možnosť, aby prepol stránku do tzv. „Night mode“. Nanešťastie, my sme na tom podobne. Vyzerá to tak, že si Twitter vybral pár používateľov na odskúšanie.

zdroj: 9to5google.com

Dizajn nočného režimu desktopovej verzie webu je veľmi podobný tomu, ktorý sa nachádza v aplikácií. Obsahuje rovnakú farebnú schému. To znamená, že tí, čo využívajú túto funkciu na mobilnej aplikácií sa dokážu veľmi rýchlo adaptovať.

zdroj: 9to5google.com

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu