Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Twitch predstavil Desktop aplikáciu | APLIKÁCIE

zdroj: games-mag.de

Pre tých, ktorí neviete, o čo sa jedná. Rád by som Vám predstavil Twitch. Je to video streaming platforma, kde ľudia môžu pozerať, alebo vysielať stream v reálnom čase. Táto služba bola založená v roku 2011 a momentálne patrí medzi najpopulárnejšiu službu tohto typu. V októbri 2010 navštívilo Twitch vyše 45 miliónov ľudí. To prilákalo mnoho gigantov, ktorí chceli túto službu kúpiť. V roku 2014 si ju nakoniec uchmatol Amazon.

Na jar odhalil Twitch svoju prvú verziu desktop aplikácie. Bola to však iba beta verzia. Minulý týždeň sa však táto aplikácia dostala svojej plnej verzie. Otázka desktop aplikácie dlho nezodpovedaná, pretože je stále dostupný samotný web. Vyzerá to však tak, že vďaka tomu, že existujú verzie na platformy ako Xbox One, PlayStation, alebo Samsung Smart TV, sme sa dočkali aj my.

S mottom: „From streams to memes“, nám Twitch aplikácia ponúka všetky milované funkcie, ktoré môžeme nájsť aj na webe. Má to jediný háčik. Desktop aplikácia je bleskovo rýchla. Aby bola aplikácia ešte lákavejšia, prináša tak aj rôzne exkluzívne funkcie. Môžeme si ju zapnúť napríklad v Nočnom režime, prišla podpora hovorovvideohovorov, tzv. „Servery“, synchronizáciu priateľov a mnoho ďalších modovaddonov.

Aplikáciu môžete získať na app.twitch.tv.

zdroj: blog.twitch.tv/

TIP  Dopyt po smartfónoch klesá a náklady na výroby rastú. Samsung kvôli tomu zatvára jednu z najväčších fabrík na smartfóny

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu