NovinkyTIP REDAKCIE

Túto štýlovú Qi Wireless (bezdrôtovú) nabíjačku môžete mať už za desinku

Qi Wireless nabíjanie je jednoducho in a o to viac keď máte doma smartfón s podporou technológie bezdrôtového nabíjania. Preto vám dávame do pozornosti túto bezdrôtovú nabíjačku pre váš telefón, ktorá nie len štýlovo vyzerá, ale je aj cenovo dostupná.

Túto bezdrôtovú nabíjačku za pár € nájdeš v limitovanej ponuke tu

Toto malé zariadenie ako sme už vyššie písali podporuje bezdrôtové nabíjanie pričom sa môže pochváliť účinnosťou až 85%. Nechýba ani výbava v podobe ďalších technológií ak je napríklad anti-statická ochrana, ochrana proti prehriatiu, krátky cyklus nabíjania a ďalšie.

Zdroj: TomTop.com

Medzi podporované zariadenia patria telefóny ako Samsung Galaxy S8/S8, Plus/S7/S7 Edge/S6 Edge+, Note 5, Note 7, Note 8, Nokia Lumia830, Lumia735, Lumia920, Lumia929, Lumia 820, Lumia1020, Lumia1520, Lumia 950/XL a ďalšie.

Túto bezdrôtovú nabíjačku za pár € nájdeš v limitovanej ponuke tu

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu