Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Túto štýlovú Qi Wireless (bezdrôtovú) nabíjačku môžete mať už za desinku

Zdroj: TomTop.com

Qi Wireless nabíjanie je jednoducho in a o to viac keď máte doma smartfón s podporou technológie bezdrôtového nabíjania. Preto vám dávame do pozornosti túto bezdrôtovú nabíjačku pre váš telefón, ktorá nie len štýlovo vyzerá, ale je aj cenovo dostupná.

Túto bezdrôtovú nabíjačku za pár € nájdeš v limitovanej ponuke tu

Toto malé zariadenie ako sme už vyššie písali podporuje bezdrôtové nabíjanie pričom sa môže pochváliť účinnosťou až 85%. Nechýba ani výbava v podobe ďalších technológií ak je napríklad anti-statická ochrana, ochrana proti prehriatiu, krátky cyklus nabíjania a ďalšie.

Zdroj: TomTop.com

Medzi podporované zariadenia patria telefóny ako Samsung Galaxy S8/S8, Plus/S7/S7 Edge/S6 Edge+, Note 5, Note 7, Note 8, Nokia Lumia830, Lumia735, Lumia920, Lumia929, Lumia 820, Lumia1020, Lumia1520, Lumia 950/XL a ďalšie.

Túto bezdrôtovú nabíjačku za pár € nájdeš v limitovanej ponuke tu

Zdroj: vlastný

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu