Windows aplikácie

TuneIn sa vracia na Windows 10

Pre tých, čo si oblúbili aplikáciu TuneIn Radio na svojom telefóne, tak išlo posledné mesiace naozaj o zbesilú jazdu s osudom aplikácie. Najprv bolo TuneIn ohlásené, potom vyjde v decembri, následne kompletne zmizne z Windows Storu a teraz je zase naspäť.

Ako sa teraz ukázalo, vývojari z TuneIn mali problémy s mobilnou verziou aplikácie na Windows 10 Mobile, a preto ju dočasne stiahli. Išlo o streamovacie chyby a plynulosť aplikácie.

V emaili pre svojich zákaznikov TuneIn priamo vysvetľuje:

“Windows 10 bol len nedávno sprístupnený pre obmedzený počet uživateľov, a preto ešte stále pracujeme na optimalizácii aplikácie pre mobilných použivateľov. Oceňujeme vašu trpezlivosť zatiaľ čo pracujeme na vytvorení čo najlepšie zážitku pre našich uživateľov. Uisťujeme vás, že najväčšie problémy sme už adresovali a aplikáciu už iba dolaďujeme. Vážime si vašej trpezlivosti”

A trpezlivosť sa vyplatila, TuneIn je opäť dostupný pre Windows 10 mobilných uživateľov.

Načítavanie verzie 3.0.1715 je jednoznačne o dosť rýchlejšie spolu s časovou odozvou aplikácie. Pri našom teste sa streamovanie médií odohralo úplne bezchybne

Ak zhánate dobrú aplikáciu na počúvanie rádií z celého sveta, tak TuneIn je aplikácia pre vás.

TuneIn verzia zadarmo je dostupná TU

TuneIn premium verzia je dostupná TU

Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Jeden komentár

  1. Ale moje oblíbené rádio Černá Hora nefunguje, takže zůstávám u Mini Radio Playeru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu