NovinkyZaujímavosti

Trh s digitálnymi menami opäť rastie. Neznámy investor nakúpil Bitcoiny za 400 miliónov dolárov

 

Začiatkom mesiaca sme vám priniesli report, v ktorom sme vás informovali o prepade hodnoty digitálnych mien. Nuž, ten kto sa rozhodol, že je to príležitosť na investíciu v tom čase tak dnes môže byť vysmiaty. Trh s digitálnymi menami totiž hlási oživenie.

Bitcoin najnižšiu hodnotu okolo 6000 dolárov zaznamenal v prvom februárovom týždni. Odvtedy rastie ako z vody. Aktuálne jeho hodnota sa pohybuje nad úrovňou 11000 dolárov čo predstavuje nárast o takmer 100% oproti porovnávanému obdobiu. Aktuálnu hodnotu digitálnej meny ku 20.2.2018 Bitcoin si môžete pozrieť nižšie.

Neznámy kupec urobil transakciu za viac ako 400 miliónov dolárov

Neznámy kupec urobil transakciu v objeme 400 miliónov dolárov v období od 9. do 12. februára. Na svoj Bitcoin účet si tak pripísal zhruba 40 tisíc mincí. Celkovo sa tento investor môže však pochváliť bilanciou 96 tisíc mincí.

Zdroj: marketwatch.com

Investor bol z veľkej pravdepodobnosti povzbudený poslednými udalosťami ako je napríklad uznanie Bitcoinu ako meny regulátormi v USA a v Ázii.

Rozmýšľate aj vy nad tým, že investujete peniaze do digitálneho zlata? Ak sa pýtate ako na to tak vám dávame do pozornosti jeden zo starších návodov, v ktorom sme ukázali našim čitateľom ako nakúpiť Bitcoin a iné digitálne meny  prostredníctvom známej burzy Kraken.com.

Zdroj: marketwatch.com, úvodný obrázok: Pexels.com

 

TIP  Takto si zmeníme svetlú tému prehliadača Google Chrome na tmavú | NÁVOD
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu