NovinkyZaujímavosti

Toto sú nové dátové balíky od Telekomu pre Easy. Cenovo vychádzajú o niečo lepšie

Nie každému je paušál a predplatené dáta s viazanosťou po chuti. Pre tých, ktorí sa riadia do tejto skupiny a zároveň využívajú služby najväčšie mobilného operátora na Slovensku – Telekom  bola jedinou možnosťou ako sa dostať na internet a neplatiť nekresťanské peniažky využívať dátové balíčky Surf 100, 500 a 1000, ktoré však po novom už nie sú v ponuke operátora.

Nižšie v tabuľke si môžete pozrieť nové balíky internetov.

BalíkPlatnosťSpomalené surfovanie po vyčerpaníCena
0,2 GBjeden deňnie0,5 eura
1 GB7 dnínie3 eurá
1 GB30 dníáno6 eur
2 GB30 dníáno8 eur (do konca januára 6 eur)

Novinkou však je, že po vzore O2 bude v prípade neprečerpania celého objemu dát pri týždenných a mesačných balíčkoch prechádzať do ďalšieho mesiaca objem dát, ktorý ste nevyužili. Platí však, že balík musí ostať aktívny bez prerušenia aj v ďalšom mesiaci. Inými slovami, ak si balík nedeaktivujete a vyčerpáte napríklad z 1GB balíka len 500MB, tak v ďalšom mesiaci budete mať k dispozícii 1,5GB dát.

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu