ANDROIDNovinkyZariadenia

Toto je zoznam smartfónov, ktoré budú vybavené procesorom Snapdragon 845. Na zozname sa nachádza aj Nokia 10!

Na čínskej internetovej stránke s názvom Weibo, sa pred niekoľkými hodinami objavil zoznam Android smartfónov, ktoré budú uvedené na trh v roku 2018 a budú poháňané procesorom Snapdragon 845 od Qualcommu. Na zozname sa nachádzajú prevažne samé vlajkové lode od svetoznámych výrobcov. Problém spočíva v tom, že je celý zoznam iba v mandarínčine a tým pádom nedokážeme preložiť úplne všetky názvy smartfónov.

Na preloženie názvu „Nokia“ vypomohol prekladač od Googlu

Niektoré názvy spoločností sa dajú preložiť plne intuitívne, no s niektorými sa musí človek riadne popasovať. To za nás, aspoň v tých najobtiažnejších prípadoch, urobili redaktori so stránky Nokiapoweruser, ktorí následne zistili jednu zaujímavú novinku. Spoločnosť HMD Global plánuje budúci august predstaviť úplne nový typ Nokie, o ktorej doteraz nikto ani len nepočul. Jedná sa o smartfón s označením Nokia 10 a tým pádom na tróne nahradí aj Nokiu 9, ktorá žiaľ ešte stále nebola oficiálne predstavená.

Zdroj: Nokiapoweruser

Toto je zoznam budúcoročných smartfónov s procesorom Snapdragon 845:

Zdroj: Nokiapoweruser

Na zozname budúcich vlajkových lodí sa nachádzajú aj smartfóny ako Samsung Galaxy S9/ S9+, LG G7, HTC U12, Samsung Galaxy Note 9, Xiaomi Mi Mix 3 alebo Google Pixel 3 XL. V ľavom stĺpci sa nachádza aj mesiac predstavenia budúcich smartfónov. Tým pádom vieme takmer s istotou povedať, že sa novej Nokie 10 dočkáme už v priebehu augusta. Treba si však uvedomiť, že sa nejedná o oficiálne zdroje a údaje zverejnené na stránke Weibo nemusia byť úplne pravdivé. Samotný názov Nokia 10 je čiastočne zavádzajúci, pretože spoločnosť HMD Global nikdy nemení číselné označenie novej generácie smartfónov, no zrejme si pre fanúšikov chystá úplne novú vlajkovú loď.

Zdroj: Nokiapoweruser.com, úvodný obrázok (Youtube)

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu