ANDROIDŠPEKULÁCIEZariadenia

Toto je uniknutá fotografia smartfónu Huawei P20, 3. najväčšieho výrobcu smartfónov na svete

 

Evan Blass známy leaker na sociálnej sieti Twitter v priebehu včerajšieho dňa uverejnil fotografiu nového high-end smartfónu z kuchyne 3. najväčšieho výrobcu smartfónov, spoločnosti Huawei.

Toto by mal byť smartfón Huawei P20

Predná strana smartfónu bude mať podľa fotografie pomer stráne 18:9. Disponovať bude prednou kamerou a tromi navigačnými tlačidlami. Podľa všetkého skener odtlačkov prstov bude implementovaný v tlačidle Home button. Hrany smartfónu sú ako aj u ostatných vlajkových telefónov pomerne tenké. Neprehliadnite ešte vo vrchnej časti telefónu výrez, v rámci ktorého je umiestnený fotoaparát.

Chrbát smartfónu je podľa všetkého pokrytý sklom, ktoré po bokoch je zaoblené kvôli lepšiemu úchytu. Telefón tak isto disponuje dvojicou fotoaparátov. Fámy behajúce po internete však naznačujú, že telefón by mohol v prípade Plus verzie prísť s až s tromi fotoaparátmi na zadnej strane.

Zdroj: Evan Blass (Twitter)

 

 

TIP  Wileyfox PRO opäť začína vyrábať Windows telefóny. Je po nich vraj veľký záujem
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu