NovinkyTECH

Toto je podľa AnTuTu 10 najvýkonnejších smartfónov na trhu. Je medzi nimi aj ten váš?

K porovnaniu výkonnosti smartfónov na trhu slúži viacero služieb. Jednou z tých najpopulárnejších je AnTuTu, ktorá v pravidelných intervaloch vydáva rebríčky najvýkonnejších zariadení na trhu. Bohužiaľ medzi výsledkami nenájdeme ani jedno Windows zariadenia (z dôvodu malo testovaných Windows zariadení), kraľujú mu totiž zariadenia od spoločnosti Apple a Android smartfóny.

Najvýkonejší smartfón na trhu

Ako môžete vidieť nižšie tak na najvyŠích dvoch stupienkoch sú smartfóny iPhone 8 Plus iPhone 8. Za nimi nasledujú Androidy. Tomuto výsledku môžu vďačiť hlavne novým procesorom, ktoré nájdeme v spomínaných zariadneiach. Na trhu sú totiž len niekoľko týždňov pričom Android smartfóny využívajú „staré“ Snapdragony 835.

Zdroj: AnTuTu

V rámci Windows platformy ak by ste si chceli otestovať váš smartfón s konkurenciou, tak v obchode nájdete AnTuTu aplikáciu na odkaze nižšie.

AnTuTu Benchmark v6
AnTuTu Benchmark v6
Developer: 北京安兔兔科技有限公司
Price: Free

Antutu Benchmark
Antutu Benchmark
Developer: AnTuTu
Price: Free

Zdroj: GizmoChina, vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu