TIP REDAKCIE

Toto je najvýkonnejší smartfón pod 100€. Ponúka FULL HD displej ako aj 21MP fotoaparát či skener odtlačkov prstov

Pokukávate po smartfóne, ale nechcete do neho investovať stovky €€€? Vybrali sme pre vás tohto fešáka, ktorý svojimi parametrami vyčnieva z davu a je momentálne dostupných za menej ako 100€ – LeEco Le S2.

Najvýkonnejší smartfón pod 100 € v limitovanej ponuke nájdeš tu

LeEco Le S2 smartfón s cenovkou pod 100€ s procesorom Helio X20 a FULL HD displejom? ÁNO!

LeEco Le S2 je smartfón, ktorý vyčnieva zo všetkých parametrov pri pohľade na cenu, ktorá je skutočne výrazne nižšia v porovnaní s konkurenciou. To sa však nedá povedať o parametroch. Ponúka totiž veľký 5.5“ FULL HD displej (1920 x 1080 bodov), ktorému na prednej strane sekunduje ešte 8MP kamera.

Zdroj: Youtube

Na zadnej strane zase nájdeme fotoaparát s rozlíšením 21MP, led diódou a skenerom odtlačkov prstov.

Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube

V spodnej časti zariadenia nechýba dokonca ani USB Type – C konektor či vyústenie reproduktorov. V bočných hranách zariadenia zase nájdeme slot pre 2 SIM karty či tlačidlá ovládania.

Pod kapotou zariadenia nájdeme hardware, ktorý nenájdeme len tak v hocijakom smartfóne. Procesor Helio X20 Deca Core pracujúci na frekvencii 2.3GHz či 4GB RAM v kombinácii s 32GB úložným priestorom dáva istotu, že o výkon nebude núdza. Najlepšie na tom však je, že celý smartfón je zabalený v kove. Nechýba samozrejme ani podpora 3G ako aj 4G sietí, výbava v podebe viacerých senzorov ako je napríklad Gravity Sensor či  batéria s kapacitou 3000mAh. Mimochodom, na tomto odkaze je dostupný aj v nemeckom sklade, v tomto prípade si však budeš musieť trošku priplatiť.

Najvýkonejší smartfón pod 100 € v limitovanej ponuke nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

  1. Opravte si popis – jack pre slúchadlá tento telefón nemá.
    Inak je to naozaj veľmi dobrý smartfón, kúpil som jeden pre manželku a naozaj v tejto cenovej kategórii nemá konkurenciu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu