NovinkyŠPEKULÁCIETECH

Toto je koncept Nokie 10, ktorý je postavený na doteraz známych informáciách. Vyzerá úchvatne

Čo mesiac tak sa dozvedáme stále nové a nové informácie o Nokii 10. Jeden z dizajnérov sa preto rozhodol zobrať tieto správe do „vlastných“ rúk a vytvoriť na ich základe koncept smartfónu, na ktorý mnohí z nás čakajú. V rámci videa nižšie budete môcť vidieť napríklad kameru s 5 šošovkami. V rámci tohto konceptu ďalej uvidíte 3.5 jack pre slúchadla a skener odtlačkov prstov umiestnení pod kamerou.

Pozrite si najnovší render Nokie 10

Viaceré informácie ďalej hovoria o tom, že Nokia 10 príde s rozložením strán displeju 18:9 a pokrytý dvomi sklami. Srdcom smartfónu má byť údajne procesor Snapdragon 845.

Zdroj: NPU

 

TIP  Je za dverami herný smartfón od Nokie?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu