Novinky

Tom Warren vyvracia fámy o predstavení Lumie 940 na IFA 2015

V poslednej dobe sa pretrhlo vrece s informáciami o novo pripravovanej vlajkovej lodi, Lumii 940, o ktorej už vieme napríklad približné hardvérové špecifikácie, ktoré si môžete pozrieť v jednom z našich starších článkov „Lumia 940 bude mať pravdepodobne „len“ 1,5 GB RAM pamäte“, ale aj to ako bude pravdepodobne vyzerať.

Dnes, na internete prostredníctvom sociálnej sieti Twitter jeden z popredných predstaviteľ Microsoftu Tom Warren vyvrátil fámy, ktoré predpovedali príchod novej vlajkovej lode už 4. septembra na IFA 2015.

„Oh áno pre tých, ktorí sa pýtajú, žiadny Cityman alebo Tlakman Lumia nebude predstavená na IFA Microsoft-om“

tom_warren_twitter

Microsoft pravdepodobne plánuje predstaviť novú vlajkovú loď spolu s oficiálnym príchodom Windows 10 Mobile, ktorý je naplánovaný zhruba na november.

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu