Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Tip redakcie: Podarený Tower Defense

Trávite veľa času cestovaním alebo sa nudíte počas prednášok? Čo tak skúsiť Tower Defense? Vo Windows Phone Store momentálne nájdeme niekoľko desiatok hier tohto typu, ale bohužiaľ väčšina z nich nestojí za veľa, avšak nemôžme to povedať o každej z nich, príkladom je aj TD, ktorá prináša celkovo 21 náročných misií. Počas každej misie vám bude v ceste za víťazstvom stáť  20 vĺn nepriateľských vojsk.

Hra síce má niekoľko bugov, a neponúka príliš veľké množstvo vežičiek, ale na druhej strane treba vyzdvihnúť náročnosť hry, ktorá hru robí unikátnou. Prvé misie prejdete ľavou zadnou, ale pribúdajúcimi levelmi to už nie je také ľahké, zrazu budete mať menej priestoru kde umiestniť vežičky, ako aj proti vám začne chodiť viacero rôznych jednotiek, ktoré majú rôzne vlastnosti, vďaka čomu budete musieť už kalkulovať čo a kde postavíte a kedy vylepšíte. Hru nájdete vo Windows Phone Store zadarmo a určite vám ju odporúčame vyskúšať.

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu