TIP REDAKCIEWindows Hry

Tip redakcie: King’s Bounty

Známa hra Heroes: Might & Magic má priameho konkurenta v hre King’s Bounty, ktorá prišla do Windows Phone Storu len nedávno. Ponúka skvele prepracované grafické prostredie ako aj jednoduchú hrateľnosť. Hra sama o sebe ponúka niekoľko rôznych hrdinov a bojovníkov. V úvode vás King’s Bounty prevedie tutorialom, ktorý Vás naučí ako ovládať svojho hrdinu, ukáže vám Vaše schopnosti a hlavne pripraví do boja. Vedľa každého bojovníka nájdete rôzne čísla, ktoré ukazujú množstvo získaných skúseností, ktoré rastú počtom súbojov. Vždy po dovŕšení určitej hranice týchto skúsenosti sa vám otvorí možnosť zlepšenia svojho hrdinu. Hra ponúka aj možnosť vytvorenia si vlastnej „guildy“ ako je tomu v známej hre Word of Warcraft.

Ak ste fanúšikom typu hier ako je Word of Warcraft, Heroes: Might & Magic , Silkroad atď. určite Vám odporúčame stiahnuť aj túto hru, ktorá Vás zabaví na dlhú dobu.

Parametre pre spustenie: Windows Phone 8+, 512 Ram,odkaz na stiahnutie

 

 

TIP  Cena Xiaomi Mi Band 3 padla na jednu z najlepších cien za posledné týždne! Nepremeškaj túto časovo limitovanú ponuku
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Komentáre

  1. V týchto dňoch? Kings bounty je v Store už pekných par mesiacov. Inak je aj v store na W8.x a na fb. Všetko je to zosynchronizovane a môžete hrať. Inak mam pocit, že to chcelo 1giga ram. Teda ak toto nie je daka vylepsena verzia.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu