Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Tip od čitateľa: PAPER PLANE

Vždy keď sa zobrazí na úvodnej obrazovke pri spúšťaní hry logo známej vývojárskej spoločnosti Powered by Unity tak to vzbudí vo mne veľké očakávania. Tak to bolo aj pri hre PAPER PLANE, ktorá na prvý pohľad nevyzerala nijak výnimočne, ale po prvom  spustení hry moje prvé slova boli „tak to je parádička“. Osobne veľmi obľubujem jednoduché hry, ktoré prinášajú zaujímavý nápad, nie sú zložité na pochopenie a môžete ich hrať kedykoľvek bez toho aby ste museli skúmať čo je pointa hry, proste spustíte a hráte.  Takou hrou je aj PAPER PLANE, ktorá svojím nápadom pripomína známu hru Flappy Bird, ale v prípade tejto hry po chvíľke zistíte, že hoci Vašim cieľom je prejsť  čo najdlhšiu vzdialenosť  s  lietadlom tak, aby ste nenarazili do prekážok objavujú sa tu nové prvky, ktoré sú výnimočné. Zaujímavosťou tejto hry je, že prekážky sa Vám hýbu pred očami, tak, že častokrát neviete odhadnúť akým smerom máte poletieť, čo Vám hru celkom „znepríjemňuje“ a zároveň robí z hry spoločníka na dlhé prednášky v škole alebo počas cestovania za prácou. V hre Vás bude ešte sprevádzať skvelá nostalgická hudba, ktorú po chvíľke začnete „nenávidieť“ keď poletíte zhruba desiatykrát cez prvú prekážku, ktorú stále nebudete vedieť preletieť, nebojte sa aj mne trvalo chvíľku kým si zistil ako na to.

TIP  Najnovší zľavový kupón na vlajkovú loď Xiaomi Mi 8 stláča jeho cenu na historické minum | TIP REDAKCIE

Hru nájdete vo Windows Phone Store zadarmo, dostupná je pre všetky zariadenia s Windows Phone 8 a vyššie. Za tento tip ďakujeme Adamovi M., ktorý nám poslal viacero tipov na hry  a aplikácie, o ktorých Vám prinesieme správy v ďalších článkoch.

1 komentár
  1. nemam says

    tutovka 😀

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu