NovinkyTECH

Testovanie pomocou GIF príspevkov? Facebook testuje novú funkciu

Facebook nám v poslednej dobe prináša ako na bežiacom páse jednu novinku za druhou. Tou najvýraznejšou bol v poslednej dobre nový Prieskumník, ktorý spoločnosť momentálne testuje vo viacerých krajinách, jednou z nich je aj Slovensko.

Najnovšie sa však vybraným používateľov začala zobrazovať ďalšie funkcia, ktorou je hlasovanie pomocou GIF obrázkov. Po novom tak okrem vyjadrenia svojich pocitov, nálad či stavu budete môcť k svojim príspevkom pridať aj anketu fo forme hlasovania, ktoré bude prebiehať prostredníctvom GIF animácií.

Novinka však zatiaľ nie je dostupná pre všetkých používateľov, ale len pre vybranú skupinu ľudí. V každom prípade GIF animácie sú populárnou funkciou, ktorú prispieva k vyjadreniu rôznych nálad interaktívnejšou formou.

Zdroj: thenextweb

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu