NovinkyWindows 10 Mobile

Terry Myerson: Windows Phone nie je “jadrom” záujmu pre vývojárov v tento rok

Ak ste sledovali živý prenos z Microsoft Build 2016 tak v úvodných prednáškach sa moc o Windows 10 Mobile nerozprávali, skôr sústredenie bolo na ukázanie nových vlastností a funkcií, ktoré prichádzajú na Windows 10 ako celok. V novom rozhovore, ktorý poskytla hlava oddelenia Windowsu a zariadení Microsoftu Terry Meyerson počas Buildu vyjadroval k viacerým otázkam, medzi ktoré patrí samozrejme aj vetva telefónov, prečítajte sa nižšie jeho vybrané vyjadrenia, ktoré vás možno prekvapia.

Sme plne zaviazaní k 4-palcovej obrazovke, ale ešte je čas kým sa na ňu zameriame. Hoci Teraz je súčasťou rodiny, ale nie je pre nás tým hlavným kde sa sústreďujeme aby sme vytvorili záujem vývojárov, dúfam že záujem vytvoríme hlavne v budúcom roku.

Ďalej Terry dodal, že je to zlé miesto na sústredenie pre nich ísť touto cestou teraz.

Ak chcete dosiahnuť väčší počet zákazníkov, Windows Phone nie je správnou cestou ako to dosiahnuť. Ak chcete získať Windows fanúšikov, potom cesta vedie cez väčšie zariadenia 9 – 30 palcové. Ak chcete robiť niečo nového a zaujímavého, Xbox  a HoloLens sú tými produktami, o ktorých sa rozprávame.

Terry v rámci sérií otázok na túto tému ešte dodal, že zaujímavých noviniek na Windows telefóny by sme sa mohli dočkať, ale ešte chvíľku to potrvá.

Pre telefóny budeme mať niekoľko zaujímavých noviniek, ale hoci telefóny sú dôležitou súčasťou našej produktovej rodiny, tak nie sú tou najdôležitejšou.

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

  1. Uplne ma fascinuje ich politika… Nechapem preco nespravia vsetko poriadne naraz. Nechce sa mi verit ze na to nemaju kapacitu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu