NovinkyŠPEKULÁCIE

Poznáme termín príchodu Windows 10 Mobile pre poľský trh

O príchode Windows 10 Mobile sa popísalo už toho dosť, niektoré zdroja tvrdia, že by sme sa ho mohli dočkať už v priebehu decembra, druhé zase, že by zase mohol prísť v priebehu začiatku budúceho roka. Dnes, poľský server Wpworld, zverejnil obrázky vybraných smartfónov z ponuky operátora Orange, ktoré sa dostali do obehu pravdepodobne len omylom. Avšak s veľkou pravdepodobnosťou sa nebude jednať o žiaden podvrh, totiž samotný Microsoft pred niekoľkými týždňami sám informoval prostredníctvom svojho Facebook profilu, že Windows 10 Mobile bude dostupný pre vybrané zariadenia už v decembri tohto roku a postupne bude vypúšťaný aj pre ďalšie zariadenia.

Zdroj: Wpworld

TIP  Študuješ, bavia ťa technológie a máš čo povedať svetu? Pridaj sa do nášho tímu! | HĽADÁME REDAKTORA
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu