DronyTIP REDAKCIE

Tento lacný dron pod 30€ vďaka exkluzívnemu kupónu, ponúka viac ako 20 minút aktívneho letu!

V týchto dňoch nám oficiálne začalo leto, čo svedčí aj o začiatku dronovej sezóny. V následujúcich mesiacoch bude totiž naše podnebie ako stvorené pre zabavenie sa s dronom, preto vám počas sezóny určite prinesieme niekoľko zaujímavých tipov. Jedným z nich je aj inteligentný dron LF601, ktorý vyniká vo veľmi dlhej dobe letu.

Aktuálne tento dron kúpiš za najlepšiu cenu na trhu s kupónom „SK9778“

Dron LF601 radíme medzi cenovo dostupnejšie drony, ktoré však často prekvapia aj svojou funkcionalitou, akú môžeme väčšinou vidieť pri výrazne drahších dronoch. Inak to nebude ani pri tomto gadgete. Poďme ale pekne od začiatku. Tento dron je vybavený 0,3 Mpx kamerou, ktorá ponúka možnosť vytvárania zaujímavých snímkov alebo videa z prostredia, v ktorom sa aktuálne tvoj dron nachádza.

Dron LF601
zdroj: produktová fotografia

Model LF601 sa chváli hneď niekoľkými zaujímavými funkciami. Spomenúť musím napríklad možnosť zafixovania výšky, takže dronovi fixne povieš, v akej výške má lietať a už sa len s ním pohybuješ dopredu alebo dozadu, resp. po stranách. Zaujímavou funkciou je taktiež rýchly návrat prostredníctvom jedného tlačidla, takže sa Ti nestane, že svoj dron stratíš. Výrobca myslel aj na nočné sovy, a tak je dron vybavený LED osvetlením, vďaka čomu bude možné gadget dokonale vidieť aj pri slabšom alebo nijakom svetle. Možno by sa ti zdalo, že sme funkcie vyčerpali, ale práve naopak. Model LF601 sa od množstva dronov líši aj tým, že ponúka užívateľsky vymeniteľnú batériu. 

Dron LF601
zdroj: produktová fotografia

Dron LF601 ponúka obrovskú dávku funkcií za veľmi nízku cenu

Samotný dron ponúka 20 až 23 minútovú dobu letu. Táto hodnota je naozaj veľká, no a za takouto dlhou výdržou je samotná batéria s kapacitou až 1800 mAh. Dron je možné ovládať prostredníctvom 4-kanalového diaľkového ovládača na 2,4 GHz frekvencii, ktorá sa postará o ovládanie až do vzdialenosti 100 metrov. Mimochodom, dron je vybavený 6-osovou stabilizáciou, ktorá sa postará o plynulý let a vychutnanie si jazdy.

Ak hľadáš zaujímavý dron s bohatou ponukou funkcií, no zároveň zaň nechceš utratiť „majland“, tak tento dron môže byť pre teba tou pravou voľbou. Nestáva sa totiž často, aby bolo možné takýto gadget s dlhou výdržou batérie, získať za naozaj veľmi slušnú cenu. Mimochodom, aktuálne je tento dron vo skvelej zľave, kedy ho môžeš získať po zadaní zľavového kupónu „SK9778“ z pôvodných 38,59 € len za 27,99 €. Kupón aktivuješ v košíku. PS: Akcia potrvá do konca mesiaca alebo pre prvých 20 najrýchlejších z Vás.

lacny dron s extremne dlhou vydrzou baterie
Zdroj: vlastný

Aktuálne tento dron kúpiš za najlepšiu cenu na trhu s kupónom „SK9778“

Zdroj: TS, úvodný obrázok: produktová fotografia

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu