NovinkyŠPEKULÁCIEWindows 10 Mobile

Tento koncept Surface Phone zariadenie je dokonalý. Vychádza z patentov Microsoftu

Hoci sa o novom Surface Phone zariadení v posledných týždňoch hovorí stále viac a viac tak aj napriek tomu sa snažíme tieto správy „redukovať“ len na tie čo najviac dôveryhodné. K týmto informáciám patria napríklad aj reporty ohľadne konceptov zariadenia, ktorým sa snažíme vyhýbať, ale v tomto prípade urobíme výnimku – dôvod pochopíte hneď ako si zariadenie pozriete. Autorom konceptu je dizajnér Ryan Smalley.

Jeho koncept Surface Phone vychádza z adaptívneho rozhrania CShell, „nekončiacim displejom“, podporou zmiešanej reality ako aj inteligentným perom Surface Pen či z ďalších patentov spoločnosti Microsoft. Pozrieť si ho môžete nižšie.

Viete si takto predstaviť prémiový smartfón s logom Microsoftu? My určite áno.

Zdroj: Behance

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu