Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Technická konferencia MS FEST 2015 Bratislava, registrujte sa zadarmo

Už o dva týždne na pôde Slovenskej technickej univerzita v Bratislave sa bude konať event MS Fest, ktorý po ôsmich rokoch prvýkrát zavíta aj na Slovensko. Pýtali sme sa Tomáša Jechu, jedného z organizátorov čo to vlastne  MS FEST je. Jeho vyjadrenie si môžete prečítať nižšie.

„MS Fest je komunitná konferencia pre vývojárov (študentov, zamestnancov IT firiem, freelancerov ..), ktorá sa po ôsmich úspešných ročníkoch v Čechách uskutoční po prvýkrát aj na Slovensku. Konferencia je organizovaná českými a slovenskými MVP a MSP za podpory partnerov, pričom spoločnosť Microsoft je taktiež jedným z partnerov. Zoznam partnerov môžete nájsť na oficiálnej stránke MS Fest-u (pričom dnes budú pridaní aj slovenskí partneri).

Na MS Fest sme pozvali radu špičkových profesionálov zo sveta IT, ktorý účastníkom predstavia novinky zo sveta Cloud-u, vývoju mobilných aplikácií a webov, a taktiež sa budú venovať OSS technológiam, téme Internet of Things, Machine Learning a mnohým iným.

Konferencia MS Fest sa bude konať cez víkend 14.-15. Marca na Fakulte informatiky a informačných technológii STU v Bratislave. Vstup na konferenciu je VOĽNÝ, no je potrebné zaregistrovať sa prostredníctvom oficiálnej stránky.“

(po kliknutí na obrázok budete presmerovaný na oficiálnu stránku MS Fest-u)

TIP  Huawei Mate P20 Pro dostane podľa Huaweiu „skutočný generačný upgrade“. Aspoň to tvrdí na Twitteri

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu