AplikácieTIP REDAKCIE

TB Viamo prichádza aj na Windows Phone

 

Len pred pár dňami Tatra banka vypustila aplikáciu TB Viamo aj pre telefóny s Windows Phone. Aplikácia slúži na posielanie platieb na slovenské telefónne čísla. V aplikácii zadáte telefónne číslo príjemcu, sumu a platbu potvrdíte zvoleným štvormiestnym PIN kódom. Príjemca dostane okamžite správu o vašej platbe. Na pozadí prebehne štandardný bankový prevod, teda peniaze idú priamo z vášho účtu na účet príjemcu. Ak je príjemca registrovaný v službe VIAMO, peniaze sú automaticky prevedené na jeho účet. Ak nie je registrovaný, peniaze si môže vyzdvihnúť na portáli www.viamo.sk. Samozrejmosťou je, že príjemca môže mať účet v ktorejkoľvek banke na Slovensku.

Aplikáciu stiahnete vo Windows Phone Store zadarmo.

TB VIAMO
TB VIAMO
Developer: Tatra banka a.s.
Price: Free

Zdroj: vlastný
Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu