Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Tatra banka aktualizovala svoje mobilné bankovníctvo

Tatra banka včera aktualizovala svoju bankovú aplikáciu pre Windows phone. Verzia 1.1.0.0 okrem drobných opráv prináša novinku v podobe výberu hotovosti z bankomatu pomocou aplikácie. Táto funkcionalita je už dlhšiu dobu sprístupnená aj v aplikáciách pre Android, BlackBerry a iOS. Rovnako ako na ostatných platformách aj na Windows Phone pre výber z bankomatu vygeneruje aplikácia po zvolení sumy a účtu užívateľovi šesťciferný kód, ktorý zadá do bankomatu a ten mu vydá požadovanú hotovosť.  Výber je podľa informácií banky bez poplatku pre klientov Tatra Personal aj pre klientov bez balíka služieb, ďalšou výhodou oproti použitiu karty je vyhnutie sa prípadnému skimmingu, skopírovaniu údajov z karty špeciálnymi čítačkami nasadenými na bankomat zlodejmi.

Mobilný výber má ale stanovený limit 200 eur na výber a zároveň na celý deň. Kód je platný 20 minút, pričom v aplikácii je možné nájsť históriu kódov pre výber a kód zrušiť aj pred jeho vypršaním. Núdzovo je možné aplikáciu spolu so všetkými kódmi deaktivovať cez Dialog Live.

Aplikácia je k dispozícií vo Windows phone store zdarma. Viac informácií o aplikácií sme Vám priniesli v samostatnom článku.

1 komentár
  1. matko says

    no, zajtra uz viem co skusim 🙂

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu