NovinkyWindows 10

Takto získate funkciu Files On-Demand vo Windows 10 Fall Creators Update aktualizácii ihneď

Windows 10 Fall Creators Update aktualizáciu je postupne uvoľňovaná do obehu a spolu s ňou prišla aj rada nových funkcionalít a to nie len pre samotný systém, ale aj pre aplikácie. Jednou z takýchto funkcií mala byť aj  funkcia Files On-Demand, ktorá však ešte „neprišla“ a je ju nutné manuálne vyvolať.

V skratke sa jedná o funkcionalitu, ktorá umožňuje sťahovanie súborov len na úrovni lokálneho PC keď ho otvoríte. Funkciu oceníte hlavne v prípade keď máte obmedzený úložný priestor vo vašom PC.

Files On-Demand funkciu nájdete v najnovšej aktualizácii pre OneDrive

Nato, aby ste túto funkciu aktivovali potrebujete stiahnuť posledný update pre OneDrive klienta, ktorý nájdete na tomto odkaze. Po aktualizácii budete musieť ešte reštartovať počítač a v nastaveniach aplikácie si prispôsobiť danú funkciu.

Zdroj: vlastný

Zdroj: Microsoft, vlastný

TIP  3 funkcie, ktoré by sme radi videli v novom Windowse 10, ktorý príde čo nevidieť
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu