NovinkyTIP REDAKCIE

Takto vyzerajú najväčšie predvianočné zľavy na telefóny, drony a ďalšie vychytávky

Vianoce sú pomaly, ale isto tu a preto ak uvažujete či o tom, že potešíte seba alebo niekoho Vám blízkeho nejakým kusom hardwaru tak by ste nemali premeškať túto zaujímavú ponuku v ktorej môžete ušetriť desiatky €.

Telefóny s edge-to-edge displejom

Prvým našim tipom je tento elegán z dielne spoločnosti Vkworld, ktorý ponúka veľký 5,5“ IPS HD displej, ktorý je ukotvený v tele s kovovými prvkami. Pod kapotou schováva štvorjadrový procesor pracujúci na frekvencii pre každé jadro 1.3GHz, ktorému sekundujú 2GB operačnej pamäte RAM a 16GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenia až do 128GB. Na prednej strane nájdete ešte 5MP selfie kameru.

Zadná strana je pokrytá sklom, ktoré pridáva na zariadení pocit luxusu. To však nie je všetko, nájdeme tam ešte fotoaparát s rozlíšením 8MP spolu prisvetlovacou diódou a skenerom odtlačkov prstov. Pod „kapotou“ nájdeme ešte veľkú batériu s kapacitou až 3500mAh. Nechýba samozrejme ani podpora 3G, LTE sietí, dvoch aktívnych SIM kariet, SD karty či Androidu vo verzii 7.0. A to najlepšie na záver – cena, tá je v momentálnej akcii nastavená skutočne na veľmi lákavej úrovni a to necelých 89€. Mimochodom, telefón obmýva kovový rámček, v ktorom nájdete tlačidla ovládanie hlasitosti, blokovanie/vypínania telefónu, 3,5 jack či slot pre pamäťovú kartu, 

Tento telefón za menej ako 89€ nájdeš v limitovanej ponuke tu

Prémiový smartfón s rozpoznávaním tváre

Tento smartfón nie je „len“ hocijakým telefón, ale riadi sa medzi vlajkové lode. Ponúka veľký 5,99“ FHD+ displej (2160 x 1080 bodov) v pomere strán 18:9 pokrytí krycím sklíčkom Gorilla Glass 4. Zároveň patrí medzi edge-to-edge displeje, ktoré pokrývajú takmer celú prednu stranu zariadenia. Nechýba ani predná selfie kamera s rozlíšením 13MP pričom tento smartfón sa môže pochváliť jednou z najmodernejších technológií rozpoznávanie tváre.

Na zadnej strane nájdeme nie jeden, ale hneď dva fotoaparáty od Sony s rozlíšením 16MP a 5MP, ktorému dopomáha k lepším výsledkom technológia auto focus a duálny blesk. Okrem týchto fotoaparátov tam nájdeme ešte skener odtlačkov prstov s reakčnou dobou 0.2 sekundy. Pod kapotou nájdeme osemjadrový procesor s pracovnou frekvenciou do 1.5GHz, ktorému dopomáha pri najnáročnejších úlohách 4GB RAM spolu so 64GB úložným priestorom. Nechýba samozrejme ani podpora 3G, 4G sietí, podpora dvoch aktívnych SIM kariet alebo jednej spolu s pamäťovou kartou. Celý tento telefón ja po bokoch obalený kovovým rámčekom, v ktorom nájdeme okrem jednotlivých tlačidiel ovládanie tak aj USB Type – C port pre rýchle nabíjanie, ktoré skutočne využijete. V telefóne je totiž batéria s kapacitou 5500mAh sľubujúcou až 15 dní v režime stanby alebo 20 hodín aktívneho prehliadania internetu či 30 hodín telefonovania. Určite sa pýtate na cenu, tá je momentálne nastavená na niečo menej ako 142€.

Tento premiový smartfón nájdeš v limitovanej ponuke tu

Drone s ktorým sa stanete špiónom okolia

Kto nechcel byť za detstva aspoň na chvíľku  pilotom? Pravdepodobne takého človeka medzi nami nenájdeme. Hoci väčšine z nás sa asi nepodarí za celý život ovládať skutočné lietadlo, tak ako náplasť na tento fakt si môžete zalietať s dronom. Dnes sme si pre vás vybrali zariadenie, ktoré nezapadá do kategórie „štandardných“. Jedná sa totiž o drona, ktorého schová do dlane.

Dron ponúkne aj 6-osovú stabilizáciu, diaľkové ovládanie až do vzdialenosti 30 metrov, batériu s kapacitou 200mAh sľubujúcu zhruba 5-10 minút aktívneho letu či kameru s rozlíšením 720P s ktorou si môžete spraviť zábery z vtáčej perspektívy. Cena tohto drona sa aktuálne pohybuje na úrovni niečo málo pod 25€.

Tohto drona nájdete na tomto odkaze

Prevážate v aute aj vy svojho domáceho miláčika?

Určite to poznáte ak prevážate v aute svojho domáceho miláčika – chlpy. Čistenie chlpov býva skutočne otravou a v podstate už po jednom odvezení vášho maznáčika sa nevyhnete vysávaniu auto, teda ak nepoužívate nejaké plachty, ktoré však na prvý pohľad nie sú nijak vábne. A práve preto vám prinášame typ na tento skvelý gadget, ktorým ochránite sedadlá vášho auta pred chlpmi vášho miláčika. PS: momentálne túto skvelú vec si viete zadovážiť za pár „šupiek“, necelých 10€.

Zdroj: produktová fotografia

Tento skvelý gadget do auta nájdete tu

Máte problém s parkovaním? Čo tak táto kamera

Posledným našim typom potešíme šoférov, ktorí si nie sú istí pri parkovaní. Tento gadget, ktorý nahrádza spätné zrkadlo ponúka dve kamery, ktoré je možné medzi sebou prepínať. Jedná kamera nátača všetko čo sa deje pred vami a druhá to čo za vami pričom zbytok zrkadla spĺňa úlohu, na ktorú je určené. Toto zariadenie Ďalej ponúka pozorovacie uhly až 120 stupňov či možnosť natáčania videá v slučkách spolu aj so zvukom či nočným videním.

Zdroj: produktová fotografia

Tento skvelý gadget nájdete na tomto odkaze s cenou pod 25€

Zdroj: vlastný, TomTop.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu