Novinky

Takto vyzerá rodinná zľava od Elona Muska na automobil Tesla

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, keby ste boli rodinou Elona Muska či iného vizionára či by vám dal zľavu na jeho produkt? Určite áno, teda aspoň my sme takto snívali už viackrát.

Výkonný riaditeľ SolarCity Lyndon Rive, ktorý je bratranec Elona sa ho opýtal na rodinnú zľavu, dočkal sa však celkom vtipnej odpovede. Veď posúďte sami.

Hej Elon, môžem dostať rodinnú zľavu?” Na čo Musk odpovedal: “Jasné absolutne. Choď na stránku www.teslamotors.com, kúp auto online, a cena, ktorá bude zobrazená na stránke, to je rodinná zľava.”…, Rive takto okomentoval príhodu s Elonom pre zahraničný portál Business Insider:: “Každý dostane rodinnú zľavu.”

Či veríte alebo nie v spoločnostiach, v ktorých Elon Musk pôsobí údajne nijak špeciálne nejedná s členmi rodiny, resp.  s hocikým iným. Rive toto jeho chovanie ďalej okomentoval slovami:

“Aj pravé kvôli tomuto uznávam Elona, nie len preto, že je najlepším podnikateľom na svete, ale aj preto, že z každým jedná rovnako. S úplne každým. Proste žiadne rodinkárstvo.”

Zdroj: Emblog.sk, úvodný obrázok (Youtube)

 

TIP  Nadstavba MIUI 10 prichádza pre prvé Xiaomi smartfóny. Našli ste medzi nimi aj ten svoj?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu