Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Takto sa odzrkadlil Black Friday na hodnotne majetku Jeffa Bezosa, zakladateľa Amazonu

Zdroj: Youtube (kanál Startup Stories)

Black Friday je jeden z najväčších sviatkov roka, teda aspoň pre obchodníkov a ľudí čo chcú výhodne nakúpiť elektroniku či iný tovar za výrazne nižšiu cenu ako počas roka. A verte či nie, tento sviatok je jedným z „najštedrejších“ pre podnikateľov, hlavne tých za veľkou mlákou. Jeff Bezos si tento rok ako aj sviatok určite zapamätá na veľmi dlho, jeho majetok totiž prekonal magickú hodnotu 100 miliárd dolárov.

Celkovo tento rok môže Jeff vyhodnotiť za veľmi úspešný, podarilo sa mu totiž počas neho zvýšiť hodnotu svojho majetku o 32,6 miliardy dolárov čím vystriedal doteraz najbohatšieho muža na svete, Billa Gatesa stojacieho za spoločnosťou Microsoft.

Rozmýšľali ste niekedy čo by ste urobili s takýmto objemom peňazí? Nebojte, nie ste jediný. S rovnakým problémom sa „trápi“ aj samotný Jeff, ktorý na sociálnej sieti Twitter žiada o pomoc jeho followerov. On zatiaľ uvažuje o filantropií, ak však máte iný a lepší nápad tak mu kľudne môžete poradiť.

Zdroj: Techchrunch

TIP  Xiaomi predstavuje nový Mi Pad 4 PLUS. Lákať bude veľkou batériou a 10“ displejom

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu