ANDROIDNávody

Takto nainštalujete hlasovú asistentku Cortana do vášho Android telefónu. PS: prepojí Vám to PC s telefónom | NÁVOD

Chceli by ste mať hlbšie prepojený váš telefón s Windows 10 počítačom? Nuž, vďaka hlasovej asistentke Cortana je to možné. Aktuálne ju však dostupná len pre americký trh, ale to aj napriek tomu nebráni ju nainštalovať do smartfónov v našom regióne, avšak v tomto prípade ju budete musieť nainštalovať manuálne. Poďme si spolu prejsť krok za krokom ako na to.

Návod ako nainštalovať hlasovú asistentku Cortana do vášho Android smartfónu

  • Najprv si stiahnite aktuálne inštalačný balík Cortany, ktorý nájdete na tejto stránke (odkaz smeruje na inštalačný balíček z 18. jula, ktorý je k dnešnému dňu najaktuálnejší. V prípade ak budete článok čítať neskôr tak aktuálny balík nájdete po zrolovaní stránky nižšie kde sú k dispozícii jednotlivé verzie aplikácie). Nahrajte ju do vášho telefónu.
  • Potom v rámci nastavení telefónu choďte do položky Zabezpečenie a povoľte inštaláciu aplikácií a hier z mimo zdroja obchodu Google Play.

    ako povolit instalaciu aplikaciu z mimo obchodu Google Play Android
    Zdroj: vlastný
  • Následne potom pomocou Total Comandera (alebo iného prieskumníka) otvorte inštalačný balíček a aplikáciu nainštalujte.
  • Hotovo. Teraz máte vo vašom smartfóne hlasovú asistentku Cortana. PS: aby ste prepojili telefón s PC budete ich musieť spolu spárovať  (Nastavenia počítača > Telefón > Pridajte telefón). Nevyhnutné je, aby ste mali na PC nastavení rovnaký MS účet ako aj anglicky hovoriaci región vrátane jazyka.

Prosím berte na vedomie, že inštaláciu aplikácií a hier z iných zdrojov ako je oficiálna cesta robíte na svoje vlastné riziko.

Zdroj: vlastný

 

TIP  Samsung predstavil nového kráľa strednej triedy s trojicou zadných fotoaparátov. Zoznámte sa s novým Galaxy A7
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu