Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Takto mohla vyzerať Lumia 435, zostala však len na „papieri“

Zdroj: WC.com

Začiatkom tohto roka unikli obrázky smartfónu s kódovým označením ID326-3, rovnakým ako má súčasný smartfón Lumia 435, dva roky starý smartfón. Avšak až sa dostali do obehu obrázky, ktoré smartfón odhaľujú v plnej kráse.

Ako môžete vidieť nižšie, tak Lumia 435 mala viacero variantov pred uvedením na trh. Tento konkrétny prototyp, podľa portálu Windowscentral mal mať rovnaké špecifikácie, okrem displeja, ktorý v tomto prípade má 5“, rozlíšenie zostalo rovnaké.

Zdroj: WC.com

Smartfón mal priniesť veľmi podobný dizajn ako terajšia vlajková loď Xioami Mi Mix. Displej mal pokrývať takmer celú prednú stranu, pričom predná kamera sa nachádza v spodnej časti.

V každom prípade je škoda, že sa Microsoft nepokúsil túto dizajnovú líniu implementovať do nadchádzajúcich smartfónov, ako boli napríklad Lumia 950 alebo 650. Pre pripomenutie, Lumiu 435, ktorá bola oficiálne predstavená si môžete pozrieť tu.

Zdroj: WC.com

TIP  Google Chrome si odteraz bude viac rozumieť s Windowsom 10. Dočkali sme sa notifikácií z Chromu v Akčnom Centre

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu