NovinkyŠPEKULÁCIE

Takto by mala vyzerať Nokia 6. Prísť by mala skutočne veľmi skoro

Podľa dostupných informácií Nokia 6 by mala byť oficiálne predstavená už čoskoro. Nebavíme sa tu však o mesiacoch, ale o dňoch ba možno hodinách. Spolu s týmito správami sa dostali do obehu aj viaceré obrázky, ktoré zachytávajú zariadenie takmer v plnej kráse.

Obrázky nižšie zachytávajú telefón spolu s skenerom odtlačkov prstov, ktorý je umiestnený pod fotoaparátom. Zadná strana na prvý pohľad vyzerá byť vyhotovená z plastu. Zariadenie by malo poskytnúť 5,5“ displej a hovorí sa o dvoch rôznych variantoch 18:9 a 16:9. Ďalšie správy, ktoré sa dostali do obehu viac menej potvrdzujú už doteraz známe informácie ako sú 4GB RAM, 32GB úložný priestor, DUAL SIM podpora a batéria o kapacite 3,000mAh. Čo sa týka fotoaparátov tak sa hovorí o 8MP prednej a 16MP zadnej kamere.

Nuž či sa tieto najnovšie informácie potvrdia sa dozvieme čoskoro.

Zdroj: Neowin.net

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu