Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Takto by mala vyzerať Nokia 6. Prísť by mala skutočne veľmi skoro

Zdroj: Neowin.net

Podľa dostupných informácií Nokia 6 by mala byť oficiálne predstavená už čoskoro. Nebavíme sa tu však o mesiacoch, ale o dňoch ba možno hodinách. Spolu s týmito správami sa dostali do obehu aj viaceré obrázky, ktoré zachytávajú zariadenie takmer v plnej kráse.

Obrázky nižšie zachytávajú telefón spolu s skenerom odtlačkov prstov, ktorý je umiestnený pod fotoaparátom. Zadná strana na prvý pohľad vyzerá byť vyhotovená z plastu. Zariadenie by malo poskytnúť 5,5“ displej a hovorí sa o dvoch rôznych variantoch 18:9 a 16:9. Ďalšie správy, ktoré sa dostali do obehu viac menej potvrdzujú už doteraz známe informácie ako sú 4GB RAM, 32GB úložný priestor, DUAL SIM podpora a batéria o kapacite 3,000mAh. Čo sa týka fotoaparátov tak sa hovorí o 8MP prednej a 16MP zadnej kamere.

Nuž či sa tieto najnovšie informácie potvrdia sa dozvieme čoskoro.

Zdroj: Neowin.net

 

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu