Apple

Takto má vyzerať nový iPhone X Plus s 6,5″ OLED displejom, ktorý ponúkne prémiový dizajn a výkonný hardvér

Zahraničný novinár OneLeaks, ktorý dnes už stojí za stovkami rôznych únikoch o pripravovaných smartfónoch, tabletoch či iných technologických zariadeniach, priniesol nové informácie ohľadom pripravovaného iPhonu X Plus. Ten by mal ponúknuť veľký 6,5″ OLED displej a bude sa jednať o tohtoročnú vlajkovú loď spoločnosti Apple.

Pripravovaný iPhone X Plus bude predstavený spolu s ďalšou generáciou dnes už pomerne populárneho iPhonu X. Nová vlajková loď tak bude k dispozícii až v dvoch veľkostných variantách. iPhone X Plus má taktiež ponúknuť OLED displej a prémiový dizajn, ktorý dnes už dobre poznáme z iPhonu X.

iPhone X Plus ako náhrada za dnešný iPhone 8 Plus?!

Dnes už doposiaľ známe úniky rátajú s opäť duálnym fotoaparátom na zadnej strane, ktorý bude opäť umiestnený zvislo. Novinka by mala prísť na trh s vylepšenou technológiou Face ID, opäť kvalitnejším fotoaparátom a taktiež môžeme očakávať znova výkonnejší hardvér. Nový iPhone X Plus bude predstavený spolu s iPhonom X a s cenovo dostupnejším iPhonom, ktorý ponúkne veľký 6,1″ displej, no len s technológiou IPS.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: Youtube (MySmartPrice)

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu