TECHZaujímavosti

Takto by mohli vyzerať aplikácie na smartfónoch s dvomi displejmi

Zatiaľ čo vývoj Surface Phone zariadenia z kuchyne Microsoftu bol s veľkou pravdepodobnosťou zastavený, tak stále existujú aj iní výrobcovia, ktorý sa s touto myšlienkou aktívne pohrávajú. Napríklad spoločnosť Samsung či Oppo, ktorá len niekoľko dní dozadu požiadala o patentové práva na ich vlastné riešenie smartfónu s dvomi displejmi.

Microsoft nedávno do rozhrania API priniesol možnosť prispôsobenia tejto hardvérovej funkcie vo forme UWP TwoPaneView, ktorá umožňuje vývojárom vytvárať UWP aplikácie s touto vlastnosťou.

Najnovšie vývojár Zhyowen Cui vytvoril aplikáciu, ktorá implementuje túto funkcionalita v prax. Vzhľad aplikácie môžete vidieť nižšie na obrázku.

Zdroj: Twitter (zhuowencui)

Čo si myslíte o zariadeniach s dvomi displejmi? Budú novým trendom alebo len „módnym“ výstrelkom, ktoré krátko po ich oficiálnom predstavení padnú do zabudnutia?

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok: David Breyer

TIP  CEO spoločnosti Huawei chce nahradiť počítače skladacími smartfónmi
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu