ANDROIDTECHZariadenia

Takto bude vyzerať predná strana nových smartfónov Pixel 3 a Pixel 3 XL! Ďalší prírastok do rodiny smartfónov s výrezom

Predstavenie novej generácie smartfónov Pixel je síce ešte naozaj ďaleko, no ich základné špecifikácie sa pomaly ale isto dostávajú na povrch. Momentálne o nových smartfónoch vieme, že budú poháňané procesormi Snapdragon 845 od Qualcommu a prídu s čistým Androidom P. Podľa najnovších uniknutých informácií poznáme aj dizajn prednej strany zariadení. Vyzerá to tak, že aj Google zväčšuje svoje obrazovky čo to dá a kvôli tomu je nútený zmenšovať rámiky na displeji. Budúci majitelia Pixelu 3 XL sa tým pádom môžu tešiť na výrez v displeji v hornej časti zariadenia, podobne ako na iPhone X.

Nový leak prichádza tradične z Číny

O budúcom dizajne smartfónov Pixel 3 a Pixel 3 XL sa svet dozvedel vďaka leakerom z Číny. Na jednom z čínskych internetových portálov sa objavila reálna fotografia ochranných skiel pre budúce smartfóny od spoločnosti Google. Ako sme už spomínali vyššie, Pixel 3 XL príde s výrezom na hornej časti displeja, no táto pre niekoho smutná správa, prináša aj jednu dobrú. Z fotografie oboch ochranných skiel je na prvý pohľad jasné, že spoločnosť Google plánuje opätovné osadenie vynikajúcich stereo reproduktorov, ktoré patria medzi najlepšie na trhu.

Zdroj: gsmarena.com

Budúca generácia smartfónov Pixel bude zrejme opäť predstavená až v októbri tohto roku. Z predošlých únikov vieme, že spoločne so smartfónmi, si pre nás spoločnosť Google chystá druhú generáciu bezdrôtových slúchadiel, ako aj úplne nové smart hodinky Pixel.

Zdroj: gsmarena.com

Tagy
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu