Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Takto bude vyzerať nový Story Remix v ďalšej veľkej aktualizácii pre Windows 10

Zdroj: aggiornamentilumia.it

Microsoft niekoľko dni dozadu oznámil, že ďalšia veľká aktualizácia Windows 10 Fall Creators Update príde už 17. októbra. Update by mal priniesť desiatky nových funkcií a vylepšení a jednou z nich je aj funkcia Story Remix.

Story Remix je nová funkcia, ktorá umožňuje priniesť vaše fotografie k „životu“. Totiž, prostredníctvom tejto funkcie je možné spájať fotografie či krátke videá v „jedno“ ako aj pridávať k ním dodatočné efekty.

Mimochodom, len niekoľko dní Microsoft premenoval aplikáciu Fotografie na Story Remix a následne to vrátil späť. Ak by ste si chceli túto novinku vyskúšať s obmedzenou ponukou tak na odkaze nižšie môžete stiahnuť add-ony do aplikácie Fotografie priamo z obchodu Windows Store.

Photos Add-on
Photos Add-on
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: aggiornamentilumia.it

 

TIP  Youtube uverejnil zoznam smartfónov, s ktorými zážitok z pozerania videí je najlepší. Našli ste v zozname aj ten svoj?

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu