NovinkyXiaomi

Takto bude vyzerať jeden z najočakávanejších smartfónov týchto dní od Xiaomi. Unikol kompletný dizajn smartfónu Xiaomi Mi 8 Youth

V posledných dňoch sa o dostalo na verejnosť viacero informácií ohľadne pripravovaného smartfónu Xiaomi Mi 8 Youth, ktorý vychádza zo série telefónov Mi 8. Avšak samotný vzhľad zariadenia zostal pod rúškom tajomstva, teda až do dnešného dňa.

Najnovšie sa dostal na verejnosť marketingový materiál v rámci TENAA, ktorý zaradil smartfón do produktového portfólia. Obrázky nižšie ako môžete vidieť ponúkajú bližší a hlavne detailnejší pohľad na samotné zariadenie, ktoré by malo priniesť v ľavej hrane zariadenia slot pre SIM kartu, v pravej tlačidlá ovládania hlasitosti a zapínania/vypínania smartfónu. Zadná strana ponúkne duálny fotoaparát s bleskom, pod ktorým nájdeme skener odtlačkov prstov.

Čo ponúka predná strana je z fotografie ťažko vyčítať, ale na druhej strane podľa posledných správ by zariadenie malo priniesť stále populárnejší výrez spolu s potrebnými senzormi, vrátane technológie 3D rozpoznávania tváre.

Zdroj: GSMArena.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu