NovinkyWindows 10 Mobile

Takmer všetky podporované zariadenia bežia na aktualizácii Windows 10 Mobile Creators Update

Tak ako každý mesiac tak aj tento spoločnosť AdDuplex sprístupnila dáta približujúce informácie hovoriace o platforme Windows.

Ako môžete vidieť na prvom slide tak tak na  mobilnom trhu s Windows Mobile zariadeniami dominuje operačný systém Windows Phone 8.1, ktorý dnes nájdeme na takmer  74% zariadenach. Druhým najrozšírenejším operačným systémom je podľa očakávaní Windows 10 Mobile s trhovým podielom niečo málo nad 20%.

Zdroj: AdDuplex

Ako môžete vidieť na druhom slide tak takmer 59% beží na Windows 10 Mobile Creators Update aktualizácii pričom update je dostupný pre niečo málo nad 60% používateľov.

Zdroj: AdDuplex

Mimochodom, čo sa týka štatistík Windows 10 Creators Update aktualizácie tak tu dnes nájdeme na takmer 36% počítačoch. Taktiež vám dávame do pozornosti, že 1.5% používateľov stále beží na už nepodporovanej verzii Windowsu 10, nepatríte medzi nich aj vy?

Zdroj: AdDuplex

Zdroj: AdDuplex.com, vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu