Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Takmer všetky podporované zariadenia bežia na aktualizácii Windows 10 Mobile Creators Update

Zdroj: vlastný

Tak ako každý mesiac tak aj tento spoločnosť AdDuplex sprístupnila dáta približujúce informácie hovoriace o platforme Windows.

Ako môžete vidieť na prvom slide tak tak na  mobilnom trhu s Windows Mobile zariadeniami dominuje operačný systém Windows Phone 8.1, ktorý dnes nájdeme na takmer  74% zariadenach. Druhým najrozšírenejším operačným systémom je podľa očakávaní Windows 10 Mobile s trhovým podielom niečo málo nad 20%.

Zdroj: AdDuplex

Ako môžete vidieť na druhom slide tak takmer 59% beží na Windows 10 Mobile Creators Update aktualizácii pričom update je dostupný pre niečo málo nad 60% používateľov.

Zdroj: AdDuplex

Mimochodom, čo sa týka štatistík Windows 10 Creators Update aktualizácie tak tu dnes nájdeme na takmer 36% počítačoch. Taktiež vám dávame do pozornosti, že 1.5% používateľov stále beží na už nepodporovanej verzii Windowsu 10, nepatríte medzi nich aj vy?

Zdroj: AdDuplex

Zdroj: AdDuplex.com, vlastný

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu