NovinkyTIP REDAKCIE

Tablet určený pre dizajnérov, ktorý je aktuálne dostupný za menej ako polovicu

Nižšie vám dávame do pozornosti tablet, ktorý je špeciálne vytvorený pre dizajnérov. Neponúka totiž žiaden displej, ale špeciálnu dosku, z ktorej je možné prenášať prostredníctvom dotykového pera obraz do počítača.

Zdroj: produktová fotografia

Tento tablet pre dizajnérov s kupónom „EU3918“ ťa bude stáť len 49€ namiesto 143€

Tablet ponúka celkovo 28 tlačidiel. 12 nájdeme na ľavej strane a 16 tlačidiel nájdeme vo vrchnej časti. Všetky tlačidlá pritom môžu byť ľubovoľne naprogramovateľné. V rámci zariadenia je aj priestor pre SD kartu (v balení nájdete 8GB kartu), na ktorú je možné ukladať vaše výtvory.

Zdroj: produktová fotografia

Špeciálne dotykové pero, ktoré je dodávane spolu s tabletom ponúka 10mm hrot. Je navrhnuté tak, aby sadlo do väčšiny rúk. Jeho váha je len 14g a pričom ponúka až 800 hodín práce pri plnom nabití (pero je možné používať aj počas nabíjania). Najväčšou vychýtavkou je však jemnosť, s ktorou pracuje – 5080LPI (Lines Per Inch).

Aktuálne je tento tablet možné zakúpiť cez obchod Cafago za veľmi lákavú cenu niečo málo pod 49€ za podmienky využitia kupónu „EU3918“. Ponuka je aktuálne limitovaná na 50 kusov v rámci celej EÚ. Pôvodná cena tabletu je 143€.

Tento tablet pre dizajnérov s kupónom „EU3918“ ťa bude stáť len 49€ namiesto 143€

Zdroj: vlastný

 

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu