Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Tablet určený pre dizajnérov, ktorý je aktuálne dostupný za menej ako polovicu

Zdroj: Youtube

Nižšie vám dávame do pozornosti tablet, ktorý je špeciálne vytvorený pre dizajnérov. Neponúka totiž žiaden displej, ale špeciálnu dosku, z ktorej je možné prenášať prostredníctvom dotykového pera obraz do počítača.

Zdroj: produktová fotografia

Tento tablet pre dizajnérov s kupónom “EU3918” ťa bude stáť len 49€ namiesto 143€

Tablet ponúka celkovo 28 tlačidiel. 12 nájdeme na ľavej strane a 16 tlačidiel nájdeme vo vrchnej časti. Všetky tlačidlá pritom môžu byť ľubovoľne naprogramovateľné. V rámci zariadenia je aj priestor pre SD kartu (v balení nájdete 8GB kartu), na ktorú je možné ukladať vaše výtvory.

Zdroj: produktová fotografia

Špeciálne dotykové pero, ktoré je dodávane spolu s tabletom ponúka 10mm hrot. Je navrhnuté tak, aby sadlo do väčšiny rúk. Jeho váha je len 14g a pričom ponúka až 800 hodín práce pri plnom nabití (pero je možné používať aj počas nabíjania). Najväčšou vychýtavkou je však jemnosť, s ktorou pracuje – 5080LPI (Lines Per Inch).

Aktuálne je tento tablet možné zakúpiť cez obchod Cafago za veľmi lákavú cenu niečo málo pod 49€ za podmienky využitia kupónu „EU3918“. Ponuka je aktuálne limitovaná na 50 kusov v rámci celej EÚ. Pôvodná cena tabletu je 143€.

Tento tablet pre dizajnérov s kupónom “EU3918” ťa bude stáť len 49€ namiesto 143€

Zdroj: vlastný

 

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu