NovinkyŠPEKULÁCIEWindows 10 Mobile

Surface Phone možno príde s 3D kamerou. Nový patent zobrazuje detaily

To, že sa čas vydania nového Surface Phone pomaly blíži, naznačuje aj fakt, že Microsoft zverejnil patent. Ide o patent zobrazujúci 3D kameru. Tá by sa mala nachádzať v zariadeniach ako spomínaný Surface Phone a taktiež aj v Surface 2v1. Okrem iného by mala umožňovať používateľom kresliť, robiť rôzne gestá a četovať. Vzhľadom na to, že je patent dizajnovaný pre smartphone, je veľmi pravdepodobné, že práve Surface Phone bude vybavený vybavený technológiou 3D kamery.

Úrad patentov a ochranných známok uverejnil tento patent už začiatkom leta. Microsoft si tiež nechal nedávno patentovať mnohé iné technológie. Medzi nimi je napríklad aj skladací displej.

PatentlyMobile.com

Známy blog Patently Mobile vysvetlil: „Technológia 3D kamery umožňuje používateľom narábať s menu, ktoré sa zobrazí na displeji. Okrem toho môžete použiť aj stylus a 3D kamera bude schopná zachytiť vstup napísaný používateľom. Mal by sa však napísať pred prístrojom na rovinnom povrchu, aby 3D kamera rozpoznala vstup. To má v konečnom dôsledku zmysel, pretože Microsoft už predáva Surface pen. Je však možné, že 3D kamera bude kompatibilná so špeciálnou verziou. ”

3D kamera dokáže rozpoznať váš vstup len vtedy, keď použijete napríklad stylus, alebo prst . Patenty však nie sú vždy prerobené do výsledných produktov. Ak by sa však tento patent stal realitou. Surface Phone by bol jednoznačným vládcom na trhu.

TIP  Xiaomi Mi 8 Youth je oficiálne predstavený! Toto by mal byť nový kráľ strednej triedy

zdroj: windowslatest.com

Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu