NovinkyTECH

Surface Phone mal mať kovové telo, ktoré malo slúžiť ako anténa

Nikto z nás nevie, či Microsoft stále pokračuje vo vývoji očakávaného Surface Phone. V posledných mesiacoch sa na internete objavujú stále nové a nové zverejnené patenty, ktoré patria spoločnosti Microsoft a týkajú sa Surface Phone zariadenia, ktoré je pre nás vo veľkej miere záhadou.

Len včera bol na internete zverejnený ďalší patent týkajúci sa Surface Phone. Patent bol aplikovaný už vo februári minulého roku a prezradil nám ďalšie informácie ohľadom dizajnu zariadenia.

Patent hovorí o kryte zariadenia, ktorý zároveň slúži ako anténa. To napovedá ku tomu, že telo zariadenia malo byť vyrobené z kovu a nachádzali by sa na ňom známe dialektické pásiky, aké poznáme napríklad z iPhone alebo HTC smartfónov.

Zdroj: patentscope.int

Microsoft vo svojom patente doslovne popísal kde sa všetky antény nachádzajú a ku čomu sú určené. V patente sa taktiež spomína, že problém pri ktorom by ste mohli narušiť signál antény pri zlom držaní by sa pri tomto zariadení nevyskytoval, keďže antény by sa nachádzali na oboch častiach sklápacieho zariadenia Surface Phone.

Patent bol aplikovaný Antenna and RF expertom Antii Karilainenom, keď ešte v Microsofte pracoval. Antii Karilainen voľakedy pracoval pre Nokiu, neskôr prišiel do Microsoft a v auguste minulého roku ho aj opustil.

Samozrejme, Microsoft zrejme ešte úplne Surface Phone nepochoval, pretože z jeho campusov unikajú stále nové informácie ohľadom tohto záhadného zariadenia. No na druhú stranu, patenty takmer všetky patenty Microsoftu sú už odhalené a technici, ktorí na Surface Phone zariadení pracovali a vymýšľali nové technológie, už v Microsofte nepracujú.

Zdroj: mspoweruser.com

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close