NovinkyZariadenia

Super Mario Bros. pre rozšírenú realitu vyzerá úžasne | VIDEO

Všetci sa nepochybne zhodneme, že jeden z najväčších hitov minulého roku je hra Pokémon Go. Priniesla nám nostalgický návrat do čias dospievania, kedy sme zbierali a vymieňali kartičky s pokémonmi ako zbesilý. Okrem iného, aplikácia Pokémon Go predstavila mnoho ľudom koncept hier v rozšírenej reality. V kombinácií s HoloLens od Microsoftu je to „nápad za milión“.

Vývojar HoloLens Abhishek Singh si je vedomý potenciálu produktu, na ktorom pracuje a tak prerobil prvý level ikonickej hry Super Mario Bros. pre rozšírenú verziu. Vytvoril tak mapu, ktorá je dlhá 110 metrov. Nezabudol popritom všetko natáčať, aby sme sa preniesli s ním. Svoj zážitok, ktorý sa udial v Central Parku, následne zverejnil a my sa len tešíme, pretože to vyzerá úžasne.

Zatiaľ nie je známe, kedy príde plná verzia HoloLens na trh, ale Phil Spencer, šéf Xboxu, sa nechal počuť, že by to mohlo byť v období najbližších 5 až 10 rokov. Avšak, doba ide stále dopredu a tak sa môže stať čokoľvek.

Video je priložené nižšie a pokiaľ vás to zaujalo.

Zdroj: mspoweruser.com

Tagy

Jeden komentár

  1. Pekne to spravil. Len mario neviem ci je vhodná hra na wr. Nakoľko v plosinovke sa skákali aj na tie rury, vchadzalo sa cez nich do iných urovni, ale dobra ukážka co dokáže hololens. Som zvedavý koľko ľudí zrazi auto. Veď ked zbierali pokemonov len cez mobil bolo zopár nestasti ?

Pridaj komentár

Close
Close