Windows aplikácie

Sunrise & sunset – zistite, kedy vychádza a zapadá Slnko

Ak ste sa stretli so situáciou, kde ste potrebovali zistiť presný východ alebo západ slnka, či už pri fotografovaní, turistike, alebo inej aktivite, určite oceníte jednoduchú aplikáciu, ktorú by sme Vám radi dnes predstavili. Sunrise & sunset – jednoducho zistíte kedy je východ a západ slnka! Žiadne papierové tabuľky, žiadne hľadanie na internete. Jednoduchá aplikácia, ktorá funguje bez internetu.

Aplikácia Východ a západ slnka slúži na získanie času východu a západu slnka na základe aktuálnej polohy užívateľa. Aplikácia vezme aktuálnu polohu a dátum a vypočíta čas východu a západu slnka pre dnešok, zajtrajšok a pozajtra. Aplikácia navyše umožňuje spočítať čas východu a západu slnka pre vybraný dátum. Tento dátum si navyše pamätá, aj keď ju používateľ zavrie.
Aplikácia Východ a západ slnka si navyše pamätá poslednú známu polohu, kedy užívateľ aplikáciu používal. Takže keď spustí aplikáciu znova, tak sa mu zobrazia časy východu a západu slnka pre túto poslednú známu polohu. Akonáhle aplikácie nájdenie aktuálnu polohu užívateľa, je vykonaný prepočet a časy sa aktualizujú. Aplikácia tiež disponuje prehľadnou živou dlaždicou.

Aplikáciu Sunrise & sunset podporujúcu český aj slovenský jazyk si stiahnete celkom ZDARMA.

TIP  Spomínate si ešte na Winamp media player? Možno sa vráti „späť“ k životu
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu