Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Strawberry Shortcake: Berry Rush – nekonečná behačka

Dnes si predstavíme ďalšiu hru zo série tzv. nekonečných behačiek, tentokrát od vývojárskeho štúdia Miniclip SA pod názvom Strawberry Shortcake: Berry Rush. Ako už samotný názov napovedá, hra je zasadená do sveta Strawberry Shortcake.

Ovládanie hry je veľmi jednoduché, a typické pre tento žáner. Pohybom prstu do prava a do ľava sa pohybujete v troch úrovniach, a pohybom prstu hore a dolu preskakujete a podliezate prekážky.  V hre zbierate jahôdky a mince, pomocou ktorých si môžete odomknúť ďalšie herné charaktery, prípadne vylepšenia.

 

 

 

 

 

 

Hra zaujme hlavne veľmi pekne spracovaným prostredím, ktoré je rôznorodé, a krásne rozanimované. Naviac sa v ňom pomerne často striedajú rôzne lokácie ako lúka, les či pláž, a tak isto aj ročné obdobia. Prekážky v hre sú tiež veľmi nápadité, stretnete sa napríklad s kvetmi, ktoré z nenazdajky vyrastú zo zeme priamo pred Vami a v kombinácií s neustálym zrýchľovaním Vám dajú poriadne zabrať.

Na prvý pohľad hra pôsobí možno trocha infantilne, ale práve pre pekné herné prostredie rozhodne stojí za vyskúšanie. K dispozícií je ZDARMA.

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu