NovinkyZariadenia

Stránka Zariadenia účtu teraz zobrazuje viac informácií o Windows 10 zariadeniach

Microsoft zasa zjednodušil sledovanie stavu vašich zariadení Windows 10. V aktualizácii stránky online správy zariadení Microsoft (Microsoft Account Device) teraz poskytuje viac informácií o rôznych aspektoch každého počítača, do ktorého ste prihlásení.

Zobrazenie aktualizovanej verzie zariadenia

Každé zariadenie v zozname zobrazuje svoju aktualizovanú verziu s časovou známkou, kedy sa uskutočnila posledná aktualizácia a kedy sa naposledy zmenil jeho stav. Môžete tu tiež vidieť stav programu Windows Defender, ktorý vám ukáže, či sú zapnuté rôzne bezpečnostné funkcie, alebo ak niečo nie je v poriadku. Pozriete si tu aj špecifikácie, vrátane vášho procesora, grafickej karty, pevného disku, aj koľko máte voľného miesta.

Zdroj: onmsft.com

Okrem počítačov tu môžete spravovať aj Xbox a Windows telefóny. Ako to funguje a že ide o naozaj nápomocnú funkciu si môžete pozrieť priamo na stránke. Pohodlne spravujte a kontrolujte všetky svoje zariadenia z jedného miesta.

Zdroj: onmsft.com, vlastný (obrázok)

TIP  Microsoft varuje: Pred inštaláciou veľkej aktualizácie sa uistite, že máte dostatok miesta na disku.
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu