Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Stránka Remix 3D od Microsoftu dostáva ďalšiu aktualizáciu

Zdroj: vlastný

Stránka Remix 3D od Microsoftu dostáva ďalšiu užitočnú aktualizáciu. Nová aktualizácia stránky Remix 3D  ešte viac uľahčuje vytváranie rôznych remixov 3D obrázkov vytvorených v aplikácií Paint 3D vo Windows 10. Po novom na stránke nájdete ďalšie dve možnosti pri vytváraní modelov, Remixes a Parts (časti).

Možnosť Remixes zobrazí, ako ostatní používatelia prerobili ten istý pôvodný výtvor. Po otvorení možnosti Parts sa jednotlivo zobrazia všetky časti daného 3D výtvoru. Tieto nové možnosti by mala už teraz ponúkať aj samotná aplikácia Paint 3D, keďže po novom je služba Remix 3D integrovaná aj priamo v modernejšej verzií skicáru.

O zmenách a nových možnostiach na stránke Remix 3D informoval Scott Porter z Microsoftu v jeho najnovšom blogu. Následne boli tieto zmeny zahrnuté aj v ďalšom vydaní This Week on Windows na Youtube.

Neváhajte a vyskúšajte nové možnosti na stránke remix3d a sledujte najnovšie výtvory ostatných používateľov.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Satya Nadella začal rozpredávať svoje akcie Microsoftu. Neverí už v úspech spoločnosti alebo je za tým niečo iné?

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu