Aplikácie

Vonku je nová verzia prehrávača Winampu 5.8

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že CEO spoločnosti  Riadonomy povedal, že budúci rok nás čaká zbrusu nová verzia prehrávača Winamp, vrátane mobilnej aplikácie.

Alexandre Saboundjian tak potvrdil to čo sme mnohí už tušili niekoľko týždňov. Totiž v druhej polovici septembra sa na verejnosť dostala neoficiálnou cestou von nová aplikácia Winamp, ktorá priniesla viacero vylepšení. Napríklad nové kódeky, natívnu podporu Windows API, MP3 dekodér, AAC dekodér a ďalšie veci.

Najnovšie samotná spoločnosť stojacia za aplikáciou Winamp sprístupnila prostredníctvom oficiálnych stránok novú verziu aplikácie v BETA verzii.

„Nedávno unikla na verejnosť verzia Winampu 5.8, ktorá sa šírila internetom. V dôsledku toho sme sa rozhodli sprístupniť túto verziu aplikácie, ktorá sa dostala na internet.

Preto Vám odporúčame, aby ste si stiahli skôr túto verziu ako inú, pretože vám garantujeme, že je pre vás bezpečnejšia…“

Ak by ste si chceli stiahnuť novú verziu aplikácie Winamp tak ju stiahnete zo zdrojového odkazu nižšie.

Zdroj: Winamp

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu